O nas

Jesteśmy sprawdzoną i solidną firmą handlową oferującą szeroką gamę artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla klientów detalicznych, firm, urzędów oraz instytucji zobowiązanych przepisami prawa do dokonywania zakupów zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę dostaw materiałów biurowych, materiałów eksploatacyjnych, a także sprzętu drukującego oraz sprzętu IT.

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiali się Państwo, jak usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Korzystając z naszych usług, nie będziecie musieli się Państwo martwić o dostępność jakichkolwiek produktów, które niezbędne są w Państwa biurze. Doświadczeni i kompetentni przedstawiciele handlowi, ekspresowy czas realizacji zamówień oraz atrakcyjne warunki sprzedaży i elastyczne podejście od Państwa potrzeb przełożą się bezpośrednio na efektywność pracy Państwa pracowników, a tym samym na rozwój i funkcjonowanie Państwa firmy.

Jesteśmy partnerem handlowym firmy Hewlett Packard posiadamy status Power Partner oraz Xerox Supplies and Document Technology Partner Silver. Automatyka Biurowa Sp. z o.o. jest Partnerem Handlowym wiodących producentów takich jak, Brother oraz od lat współpracuje z dystrybutorami i bezpośrednimi importerami marek Canon, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera-Mita, Minolta, Panasonic, Samsung, Sharp i wiele innych.

PONAD

0

LAT NA RYNKU

PONAD

0

PRODUKTÓW W OFERCIE

PONAD

0

STAŁYCH KLIENTÓW

PONAD

0

REALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ MIESIĘCZNIE

Producenci

W naszej ofercie znajdziesz między innymi produkty takich firm jak

Ampifly_Power_Partner_BK
logos-02
logos-03
logos-04
logos-05
hp
logos-06
logos-07
logos-08
logos-09
logos-10
logos-11
logos-12
logos-13
logos-14
logos-15
logos-16
logos-17
logos-18
logos-19
logos-20
Previous slide
Next slide