Automatyka Biurowa
Logowanie
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja
 Zadaj pytanie




Opinie o Automatykabiurowa.pl na Opineo.pl





Pomoc  Gadu-Gadu

   Szukaj:
         pokaż promocje  



Skontaktuj się z nami


Automatyka Biurowa -Twój przyjazny sklep komputerowy
Al. Prymasa Tysiąclecia 103
01-424 Warszawa
skr. pocztowa 96
00-961 Warszawa 42
NIP 527-24-54-261

tel. 22 120 22 00
fax 22 120 22 19
email: biuro@automatykabiurowa.pl

Godziny pracy biura:
pn - pt 8:00 - 16:00

Nasz zespół
Jacek Rybicki
jrybicki@automatykabiurowa.pl
przedstawiciel handlowy   61682126
Wojciech Lewandowski
wlewandowski@automatykabiurowa.pl
specjalista ds. klientów kluczowych   62534343
Justyna Grobelska
jgrobelska@automatykabiurowa.pl
specjalista ds. zamówień publicznych   9909424
Magdalena Siemienowicz
msiemienowicz@automatykabiurowa.pl
asystentka działu zamówień publicznych   59454097
Dominika Dobros
ddobros@automatykabiurowa.pl
asystentka działu zamówień publicznych   62714566
Michał Piasecki
mpiasecki@automatykabiurowa.pl
asystent działu zamówień publicznych   62334710
Dorota Podlaska
dpodlaska@automatykabiurowa.pl
specjalista ds.obsługi klienta i logistyki   51629512
Piotr Łapiński
plapinski@automatykabiurowa.pl
specjalista ds. obsługi sprzedaży elektronicznej i zarządzania sklepem internetowym   49207367



O firmie | Kontakt | Dostawa | Regulamin | Polityka Prywatnosci | Polityka "Cookies" | Reklamacje | Asarto | Tiom |

Informujemy, że wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania „ciasteczek” w naszej Polityce Cookies.

zamknij
Z uwagi na prace modernizacyjne katalog towarów jest czasowo niedostępny. Zamknij