O nas

Jesteśmy sprawdzoną i solidną firmą handlową oferującą szeroką gamę artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla klientów detalicznych, firm, urzędów oraz instytucji zobowiązanych przepisami prawa do dokonywania zakupów zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę dostaw materiałów biurowych, materiałów eksploatacyjnych, a także sprzętu drukującego oraz sprzętu IT.

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiali się Państwo, jak usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Korzystając z naszych usług, nie będziecie musieli się Państwo martwić o dostępność jakichkolwiek produktów, które niezbędne są w Państwa biurze. Doświadczeni i kompetentni przedstawiciele handlowi, ekspresowy czas realizacji zamówień oraz atrakcyjne warunki sprzedaży i elastyczne podejście od Państwa potrzeb przełożą się bezpośrednio na efektywność pracy Państwa pracowników, a tym samym na rozwój i funkcjonowanie Państwa firmy.

Jesteśmy partnerem handlowym firmy Hewlett Packard posiadamy status Power Partner oraz Xerox Supplies and Document Technology Partner Silver. Automatyka Biurowa Sp. z o.o. jest Partnerem Handlowym wiodących producentów takich jak, Brother oraz od lat współpracuje z dystrybutorami i bezpośrednimi importerami marek Canon, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera-Mita, Minolta, Panasonic, Samsung, Sharp i wiele innych.

Ponad 0 lat na rynku
Ponad 0 produktów w ofercie
Ponad 0 stałych klientów
Ponad 0 realizowanych zamówień miesięcznie
Obok oryginalnych materiałów eksploatacyjnych naszym klientom proponujemy także materiały równoważne, pochodzące od sprawdzonych i uznanych na rynku producentów:

Producenci

W naszej ofercie znajdziesz między innymi produkty takich firm jak